הסעת תיירים

הסעת תיירים הם אחד מהשירותים המבוקשים והנפוצים ביותר בארץ ובעולם כולו. ובכל זאת, הסעת תיירים הינו נושא מורכב אשר דורש מהחברה ניסיון רב בתחום, ואת המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. אחד הדברים אותם חשוב לבדוק הוא כי נהגי החברה מחזיקים ברישיונות ויודעים לדבר ולהבין את השפה האנגלית. בנוסף, כאשר מדובר על הסעת תיירים חשוב במיוחד כי הנהג יכיר לעומק ולרוחב את כבשי ישראל בצורה יסודית, זאת על מנת שידע כיצד לבחור את הדרכים הטובות ביותר והיכן כדאי לבצע עצירות. בנוסף, השירות של הסעת תיירים דורש אוטובוסים באיכות גבוהה אשר יספקו לתיירים נוחות מקסימלית וביטחון ברמה גבוהה. על הנהג לשמור על אוטובוס נקי, מיזוג אוויר תקין ועוד. ולבסוף, על האוטובוס להיות בטיחותי ולהחזיק בתכנית טיפולים מעודכנת בהתאם להוראות היצרן. רני טורס בע״מ הינה חברת ההסעות המובילה כיום בישראל ומעניקה שירותי הסעות לטיולים בגולן, הסעות לחברות קייקים, טיול מאורגן בצפון ועוד מגוון שירותים ברחבי הארץ ובכל שעה במהלך היממה. 

הסעות לטיולים בגולן

הסעות לטיולים בגולן הפכו בשנים האחרונות לשירות מבוקש במיוחד הן בקרב ישראלים והן בקרב תיירים מרחבי העולם. יש לכך מספר סיבות מרכזיות, בניהן הנוף הפסטורלי, האווירה הקסומה והשבילים היפים. נוף זה מצליח למשוך אנשים רבים מכל הארץ והעולם, ובצדק. יש מי שבוחר ליהנות מהטבע ולישון בחוץ תוך כדי טיול במסלולים הרבים הקיימים באזור, ויש מי שמעדיף דווקא את הצימרים אשר באזור. שירותי ההסעות יכולים להבטיח התניידות נוחות באזור ללא כל טרחה ובנוחות המקסימלית. 

הסעות לחברות קייקים

הסעות לחברות קייקים מתאימות לאותם עסקים אשר מציעים את האטרקציה מבוקשת של שייט קייקים. אותם עסקים שואפים למשוך קהל רחב של לקוחות, ובעקבות כך רוכשים שירות הסעות חיצוני אשר מספר למטיילים הסעה נוחה ובטיחותית מהרגע בו הם מסיימים את המסלול, כל הדרך חזרה אל תחילתו של המסלול ואל מגרש החנייה. 

טיול מאורגן בצפון

רני טורס בע״מ הינה חברה הסעות מקצועית אשר מתמחה בשירותים מגוונים ואיכותיים, בניהם טיול מאורגן בצפון, מערכי הסעות מקצועיים ובטיחותיים ועוד. החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות עסקי ופרטי, ולהעניק מדי יום את השירות המקצועי, האדיב והאמין ביותר, תוך עמידה קבועה בזמנים ובצרכי הלקוח. 
 
bookmark, bookmark, ribbon

לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא 
תד - 3374 מיקוד - 12437 |  24/7
rani.tours@hotmail.com

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91
או מלאו פרטים וניצור קשר:

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא | תד - 3374 מיקוד - 12437 | rani.tours@hotmail.com | 24/7

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91 או מלאו פרטים וניצור קשר: