הסעות עובדים

אם אתם מנהלים מפעל או בעלי תפקיד בו, יש לכם לא מעט על הראש. אתם צריכים לדאוג לכל פרט ופרט, צריכים לוודא שהעסק רווחי וצריכים בין השאר לדאוג לעובדים לצרכים השונים שלהם. בין הצרכים הללו אתם צריכים לדאוג לשירות הסעות איכותי ומקצועי, אמין ובטיחותי ואנו בחברת "רני טורס בע"מ" נשמח לספק לכם את השירותים הללו ברמה הגבוהה ביותר.

אין לכם מה לחפש בשום מקום אחר. אצלנו תקבלו את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר, אבל יותר חשוב, תקבלו את השירות הטוב ביותר זה שייתן לכם את השקט הנפשי הדרוש לכם. הסעות עובדים זה רק חברת "רני טורס בע"מ" – החברה המובילה בישראל לשירותי הסעות לכל חלקי הארץ.

אמינות, בטיחות ועמידה בזמנים.
אז למה שירותי הסעות עובדים שלנו בחברת "רני טורס בע"מ" הם השירותים הטובים ביותר בתחום? קודם כל בגלל הניסיון שלנו. הניסיון שלנו כולל שנים רבות של עבודה עם מפעלים ומקומות עבודה מה שיצר אצלנו את ההבנה לצרכים שלהם, צרכים שמתחילים עם עמידה בזמנים ודיוק בלתי מתפשר. אנחנו מבינים את הצורך בהחלפת עובדים בזמן כמו גם בהגעת העובדים לביתם במהירות, ועושים הכול על מנת שזה יקרה.

אבל עם כל הרצון לעמוד בזמנים, על בטיחות אנחנו לא מתפשרים. כל הרכבים שלנו עוברים את כל הבדיקות התקופתיות הנדרשות והנהגים שלנו מנוסים ובעלי הרישיונות הרלוונטיים, כך שאתם יכולים להיות רגועים שהעובדים שלכם בידיים טובות. השירות ניתן תוך שמירה על אמינות ברמה הגבוהה ביותר, מתן יחס אישי ראוי וכמובן, ברכבי הסעות נוחים ומפנקים.

על שירות הסעות איכותיים לא מתפשרים!
כדי שהעובדים שלכם במפעל יגיעו בבטחה ובזמן ליעדם, אתם צריכים לבחור את החברה הטובה והאיכותית ביותר, ואנו בחברת "רני טורס בע"מ" מספקים לכם שירות לא פחות ממדהים.

שירותי ההסעות שלנו הם לא רק למפעלים אלא לכל דורש בכל מקום בארץ – חברת הפקה, מוסדות חינוך, תנועות נוער, מקומות עבודה, עמותות וחברות וכמובן, גם לקוחות פרטיים.

רוצים ליהנות גם אתם משירות וממחיר שלא הכרתם? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום!
bookmark, bookmark, ribbon

לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא 
תד - 3374 מיקוד - 12437 |  24/7
rani.tours@hotmail.com

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91
או מלאו פרטים וניצור קשר:

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא | תד - 3374 מיקוד - 12437 | rani.tours@hotmail.com | 24/7

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91 או מלאו פרטים וניצור קשר: