הסעות לתיירים

איך ישראל מתמודדת עם גל התיירים המגיעים מסין? עם כניסת חברות התעופה הסיניות לטיסות בישראל, עלה מספר התיירים הסינים המגיעים לישראל בצורה חסרת תקדים. 

משרד התיירות בארץ הבין את הצורך במדריכים ישראלים דוברי סינית וקידם קורסים מזורזים למדריכי טיולים דוברי השפה. גל התיירות מסין גדל כל שנה ואחת הדרכים להתמודד איתו היא באמצעות הגדלה של מספר ההסעות לתיירים. באמצעות הסעות מאורגנות לתיירים ניתן להתמודד עם העומס שנוצר עקב הטיסות הרבות המגיעות מסין. 

הסינים מאוד אוהבים לטייל ובעיקר בטיולי יום המאפשרים להם לחזור לחדר המלון בשעות הערב.

טיול יום בארץ לתיירים מסין 

ההסעות עבור התיירים מסין משפיעים בצורה משמעותית על היכולת לתת שירות איכותי ולייצג את ישראל בפני התיירים החדשים. טיול יום בארץ לתיירים מסין הוא הנפוץ ביותר בתחום הסעות תיירים וניתן לראות קבוצות גדולות של תיירים מסין הנוסעות באוטובוס טיולים לאיזורים מתויירים כגון ים המלח, ירושלים, טבריה ותל אביב. 

קביעת טיול יום לתיירים עם חברת הסעות

אם התיירים המגיעים מסין מעוניינים בטיול יום, ניתן לקבוע מראש את התאריך לטיול ולתאם עם נהג ההסעות את נקודת המפגש עבור התיירים ואת נקודת החזרה בתום יום הטיול. חברת הסעות מארגנת טיול יום לתיירים עם נהג המכיר את אזור הטיול ואת המסלולים המוצעים. 

טיול יום לתיירים בארץ במחירים משתלמים

מה המחיר לטיול יום לתיירים בארץ? המחיר נקבע לפי סוג הרכב שחברת ההסעות תספק עבור התיירים וזמן השהות של הנהג עבור הטיול כולו. הרכבים המוצעים הם ברוב המקרים אוטובוסים, מיניבוסים ומוניות. למחירים אטרקטיביים עבור הסעות לתיירים מסין, אפשר לפנות לחברת רני טורס בע"מ ולקבל שירות אישי עם נהג מיומן ומנוסה.

חברת רני טורס בע"מ מציעה - הסעות לתיירים מסין

אם החלטתם לתאם עם חברת הסעות את הטיול הבא לתיירים שלכם המגיעים מסין, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת רני טורס בע"מ ולשמור את התאריך המיועד לטיול. 

הנהג של חברת רני טורס בע"מ יגיע בזמן עד אליכם לנקודת המפגש ויאסוף את התיירים הסינים לטיול של יום באזור בו תבחרו לטייל. כל הרכבים של חברת רני טורס בע"מ נוחים ומיועדים לנסיעות ארוכות עבור תיירים המגיעים לארץ. 
 
bookmark, bookmark, ribbon

לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא 
תד - 3374 מיקוד - 12437 |  24/7
rani.tours@hotmail.com

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91
או מלאו פרטים וניצור קשר:

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא | תד - 3374 מיקוד - 12437 | rani.tours@hotmail.com | 24/7

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91 או מלאו פרטים וניצור קשר: