הסעות למפעלים בגולן

מנהלים מפעל באזור הגולן? מפעלים רבים באזור הצפון והגולן ממוקמים באזורים בהם אין תחבורה ציבורית ראוייה אשר יכולה לשנע את העובדים במהלך שבוע העבודה. הדרך המומלצת ביותר עבור מנהלי מפעלים בצפון להקל על הגעת העובדים למפעל היא באמצעות הסעות למפעלים בגולן. אם העובדים צריכים להגיע כל בוקר בשעה מוקדמת למפעל ולצאת מהמפעל בשעה קבועה, הסעה לעובדים תהיה הפתרון הטוב ביותר עבור העובדים ועבור המפעל. כל תושב הצפון מכיר את בעיית התחבורה הציבורית שאינה נגישה לכל מקום. נסיעות בטרמפים באזור הצפון הם נפוצים מאוד בגלל בעיית התחבורה הציבורית, ולכן יש חשיבות להסעות לכל מפעל עבור העובדים. 

הסעות למפעלים באזור הצפון על-ידי חברת הסעות מקצועית

בכדי לספק לעובדים הסעות מדוייקות בכל בוקר ובכל סיום יום עבודה, כדאי לפנות לחברת הסעות מקצועית המעסיקה נהגים מנוסים המכירים את אזור הצפון. בחירה בנהג באופן פרטי להסעות למפעלים באזור הצפון יכולה לפגוע בעבודה במפעל בימים בהם הנהג חולה או אינו יכול להגיע מסיבות שונות. 

מה המחיר להסעות למפעלים בצפון?

המחיר להסעות למפעלים בצפון נקבע לפי הדרך בה הנהג צריך לעשות ולפי מספר ימים בחודש. בכדי למנוע תקלות של רכבים בזמן ההסעות, מומלץ לקבל הצעת מחיר מחברת הסעות מסודרת המבצעת בדיקות יומיות של הרכבים השיייכים לחברה. אחד האזורים בצפון בו הוקמו הרבה מפעלים הוא אזור הגולן.

הסעות לעובדים באזור הגולן

אם המפעל שלכם נמצא באזור הגולן, אתם יכולים לפנות לחברת רני טורס בע"מ ולהינות משירות אישי ואיכותי של נהגים מהשורה הראשונה. חברת רני טורס בע"מ מציעה הסעות לעובדים באזור הגולן בפרט ובאזור הצפון בכלל. האוטובוסים של חברת רני טורס בע"מ עוברים בדיקות תקינות מחמירות על מנת לוודא כי כל ההסעות למפעלים בגולן ובצפון יגיעו בדיוק בזמן לתחילת יום העבודה במפעל. 

הסעות למפעלים בגולן דרך חברת רני טורס בע"מ

חברת רני טורס בע"מ מציעה מענה טלפוני הזמין 24/7 לכל לקוחותיה ברחבי הארץ. האוטובוסים של החברה נחשבים לטובים והנוחים ביותר להסעות עובדים למפעלים והחברה מעסיקה נהגי אוטובוס מקצועיים אשר עברו הכשרה מקצועית על האוטובוסים המתקדמים של החברה. הסעות עובדים למפעל עושים רק עם רני טורס.
 
bookmark, bookmark, ribbon

לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא 
תד - 3374 מיקוד - 12437 |  24/7
rani.tours@hotmail.com

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91
או מלאו פרטים וניצור קשר:

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא | תד - 3374 מיקוד - 12437 | rani.tours@hotmail.com | 24/7

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91 או מלאו פרטים וניצור קשר: