הסעות לחברות קייאקים

חברתנו, חברת "רני טורס בע"מ" היא החברה המובילה בישראל במתן שירותי הסעות איכותיים ונוחים. אנחנו מספקים את השירותים שלנו לרבים בכל חלקי הארץ, כשבצפון יש לנו לא מעט לקוחות קבועים. בין הלקוחות שלנו יש בתי ספר שדה ומוסדות חינוך שונים, יש מפעלים ומקומות עבודה שצריך להסיע אליהם ומהם את העובדים, יש בעלי צרכים מיוחדים שצריכים להתנייד ממקום למקום, יש אירועים שדורשים הסעה של המוזמנים, ויש את המטיילים שחורשים את הארץ לאורכה ולרוחבה.

חלק מאותם לקוחות עסקיים ופרטיים שלנו הם חברות קייאקים, חברות שמספקות את האטרקציה המיוחדת הזו שמצריכה הסעה של הנופשים מסוף המסלול לתחילתו עם או בלי הקייאק.

שירות לא פחות ממעולה                                                            
אם אתם מחפשים חברה שמספקת שירותי הסעות לחברות קייאקים, הגעתם אל המקום הנכון. אנחנו בחברת "רני טורס בע"מ" נותנים גם את השירותים האלו ונשמח לשרת גם אתכם. למה דווקא אנחנו? כי אנחנו בחברת "רני טורס בע"מ" מבינים קודם כל את החשיבות של עמידה בזמנים, של תזמון נכון של החזרת המטיילים ושל דיוק. אנו מרגישים חלק מהעסק של הלקוחות שלנו ועושים הכול על מנת שהוא יצליח, ושההסעה בו תהיה איכותית ונוחה כמה שיותר.
אבל יותר מהכול, עם שירותי ההסעות שלנו אתם יכולים להיות רגועים שהלקוחות שלכם נוסעים בבטחה, שהם נוסעים בכיף ושהם יגיעו ליעד בשלום.

כל הסיבות לשכור את השירותים שלנו:
אז למה לבחור דווקא בנו, חברת "רני טורס בע"מ" בשירותי הסעות לחברות קייאקים כמו גם בשירותי הסעות לכל צורך אחר? כי אנחנו קודם כל נותנים יחס אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח, וגורמים לו להרגיש שאנו עושים לא מעט בשבילו.
אנו מקפידים על אמינות ברמה הגבוהה ביותר וסיכום איתנו זה אומר עמידה בכל סעיף וסעיף בו במלואו. אנחנו מעסיקים רק נהגים עם רישיונות רלוונטיים ועם ההכשרות הדרושות ואנו מציעים מחירים הוגנים ועושים הכול על מנת להקל על הלקוחות שלנו.

אם גם אתם רוצים להצטרף למשפחת "רני טורס בע"מ" וליהנות משירותי הסעות ברמה אחרת, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם ונשמח לסייע לכם!
bookmark, bookmark, ribbon

לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא 
תד - 3374 מיקוד - 12437 |  24/7
rani.tours@hotmail.com

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91
או מלאו פרטים וניצור קשר:

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא | תד - 3374 מיקוד - 12437 | rani.tours@hotmail.com | 24/7

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91 או מלאו פרטים וניצור קשר: