הסעות באיזור הגולן

רמת הגולן היא אחד המקומות היפים בארץ, ולא סתם. ההרים הירוקים, השבילים היפים, העמקים והוואדיות ומסביב הנוף הנפלא שסובב את הרמה.

לא סתם יש רבים שמגיעים לטייל ברמת הגולן, נהנים ממסלולי הטיולים, או מהצימרים והאטרקציות התיירותיות הרבות שישנן. כל אלו צריכים להגיע לרמת הגולן ולהתנייד באזור, ואם אתם מאלו, אנו בחברת "רני טורס בע"מ" מציעים לכם שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר. אנו חברת הסעות ברמת הגולן אך מספקים את השירותים שלנו בכל אזור הצפון ובחלקים רבים אחרים בארץ, ונשמח לשרת גם אתכם ולהסיע אתכם בבטחה ממקום למקום. צוות העובדים שלנו הינו מיומן ומקצועי ועושה את עבודתו במקצועיות כבר שנים רבות.

ללקוחות פרטיים ועסקיים
שירותי הסעות באזור הגולן כמו גם במקומות אחרים בישראל ניתנים על ידינו ללקוחות פרטיים או עסקיים. אם אתם מחפשים פתרונות הסעה לעובדים שלכם במפעל אליו וממנו או אם אתם מארגנים אירוע או טיול לעובדים ורוצים לוודא שהם ייסעו בידיים בטוחות, אנחנו בחברת "רני טורס בע"מ" הכתובת בשבילכם. אנחנו מספקים את השירותים שלנו לכל דורש, בין אם זה מוסד חינוכי או תרבותי כלשהוא ובין אם זה לקוח פרטי שצריך את שירותינו מכל סיבה שהיא. אנחנו מציעים שירותי הסעות למספר משתנה של נוסעים ומקפידים על נוחות ואיכות בלתי מתפשרת.

למה לבחור דווקא בנו?
אז למה לבחור דווקא בנו, חברת "רני טורס בע"מ"? אם אתם מחפשים שירותי הסעות בגולן ובמקומות אחרים, אתם מחפשים קודם כל בטיחות מן הסתם. כל האוטובוסים ורכבי ההסעות שלנו מתוחזקים ברמה הגבוהה ביותר ועוברים את כל הבדיקות והטיפולים הדרושים בזמן. הנהגים שלנו מיומנים ומנוסים ואנו מקפידים שיהיו ערניים ורעננים בזמן העבודה, כך שאתם יכולים להיות רגועים.

השירות שלנו הוא שירות לא פחות ממעולה, שירות שמורכב קודם כל מיחס אישי ואדיב והבנת צרכיו של הלקוח שלנו. אנו מספקים מעטפת פתרונות לכל צורך שהוא תוך כדי עמידה מוקפדת בזמנים, והכל לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

רוצים לדעת יותר? אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע נוסף והצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד!
bookmark, bookmark, ribbon

לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא 
תד - 3374 מיקוד - 12437 |  24/7
rani.tours@hotmail.com

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91
או מלאו פרטים וניצור קשר:

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא | תד - 3374 מיקוד - 12437 | rani.tours@hotmail.com | 24/7

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91 או מלאו פרטים וניצור קשר: