הסעה לחברות

קבעתם תאריך ליום ספורט לעובדים? מצויין! לפני הכל חשוב לתאם עם חברת הסעות ולשמור אוטובוס ליום הפעילות. בחיפוש אחר הסעה לחברות ניתן למצוא מגוון רחב של אוטובוסים להסעת עובדים. האוטובוסים המתקדמים ביותר כוללים יתרונות רבים כגון מזגן חזק ואיכותי, מושבים אורטופדיים נוחים ובולמי זעזועים חדישים לנסיעה רגועה. בנוסף, אפשר למצוא באוטובוסים החדישים שקע USB לכל נוסע המאפשר הטענה של מכשיר הטלפון הנייד בכל שלב במהלך הנסיעה באוטובוס. אם בעבר היה נהוג להתמקד בפעילות עבור העובדים, היום ניתן לראות מנהלים רבים אשר שמים דגש גם על איכות האוטובוס והנהגים המסיעים את העובדים למקום היעד. טיולי עובדים הם חוויה למנהלים ולעובדים גם יחד ולכן חשוב להשקיע גם ברכב שיביא את העובדים לאיזור הפעילות הרצוי. 

הסעה לטיולים עבור משפחות

מלבד הסעות לעובדי חברה, ניתן להזמין היום גם הסעה לטיולים עבור משפחות. משפחות, אשר מתארגנות לנסיעה יחד לאיזור תיירותי ויפה בארץ, יכולות לשכור אוטובוס טיולים ולהינות מהשהייה יחד גם בנסיעה למקום היעד.

הסעה לתיירים

ומה לגבי תיירים? לתיירות פנים ולתיירות חוץ ניתן לשכור הסעה עם אוטובוס. הסעה לתיירים יכולה להתאים למשפחות עם הורים מבוגרים המתקשים בנסיעות ארוכות ברכב. 

מלבד זאת, הסעה חוסכת לנהגים במשפחה את הצורך בנסיעה ארוכה ומעייפת למקום היעד. היום ניתן לראות השכרות רבות של אוטובוסים גם עבור תיירות פנים ולא רק עבור תיירות המגיעה מבחוץ. ישראלים רבים מודעים לנוחות בהשכרת הסעות באוטובוסים.

הזמנה של הסעות באוטובוסים למגזר הפרטי והעסקי

הזמנת הסעה לעובדים או למשפחה מתבצעת עבור המגזר הפרטי והמגזר העסקי. ניתן לבצע את ההזמנה דרך האתר של חברת רני טורס בע"מ או לפנות ישירות בשיחת טלפון לנציג החברה. 

קביעת תאריך להסעה לחברות דרך חברת רני טורס בע"מ

במידה ויש לכם תאריך ליום הפעילות של העובדים או למשפחה שלכם, אתם יכולים לפנות ישירות לחברת רני טורס בע"מ ולקבל הצעה משתלמת להסעה לחברות או עבור המשפחה שלכם. צוות חברת רני טורס בע"מ בודק את האוטובוסים לפני היציאה לפעילות ומביא לכם את הנהגים המוכשרים והטובים ביותר לאוטובוסים החדישים של רני טורס. 

לתיאום הסעה עם נהג חברת רני טורס, צרו קשר דרך האתר.
 
bookmark, bookmark, ribbon

לקבלת הצעת מחיר 
מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא 
תד - 3374 מיקוד - 12437 |  24/7
rani.tours@hotmail.com

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91
או מלאו פרטים וניצור קשר:

074-769-14-91 | 04-666-33-33 | בוקעאתא | תד - 3374 מיקוד - 12437 | rani.tours@hotmail.com | 24/7

להזמנת נסיעה חייגו 074-769-14-91 או מלאו פרטים וניצור קשר: